Originální geometrické dekorace do bytu

DEKORACE LIŠKA

ORIGINÁLNÍ 3D GEOMETRICKÉ DEKORACE DO BYTU

Bytové dekorace již nejsou pouze klasické obrázky na zeď, tapety či samolepky, ale i zatím nepříliš známé polygonální či geometrické dekorace. Tento druh dekorací do interiérů je nyní na vzestupu a stává se více a více oblíbenějším. Stále častěji jsou tyto dekorace využívané i jako dekorace do dětského pokoje, kterému tak dodají ještě krásnější atmosféru a pro vaše malé ratolesti tak vytvoří to nejhezčí místo na světě.

Ať už je to dětský pokoj, obývák či obyčejná chodba ve vašem bytě, polygonální dekorace všech možných motivů udělá z vašeho interiéru zcela neobyčejný a moderní domov. V našem sortimentu najdete motivy zvířátek, nápisů a dalších tvarů. Skvěle se tak hodí do každého interiéru.

3D geometrické dekorace

KOMBINACE A VARIABILITA

Jednotlivé motivy se dají společně doplňovat a kombinovat. U veškerých motivů jsou zachovány geometrické tvary, čímž je zajištěna jejich dokonalá variabilita. Tím, že se jedná o 3D dekoraci, budou vaše zdi vyvolávat dokonalý prostorový vjem a skvělý plastický 3D efekt.

 

JAKOU ZVOLIT VELIKOST DEKORACE ?

Jakou zvolit velikost nástěnné dekorace

Porovnání velikostí nástěnných dekorací

Nabízíme výrobu pomocí 3D tisku z PVC černého materiálu do velikosti 25 cm na výšku (velikosti mini) při tl. 3,5 mm. Nově jsme rozšířili výrobu pomocí CNC laseru z překližky a to ve velikostech 35 – 50 cm na výšku (medium – big) při tl. 4 mm. Možná je také individuální velikost na míru a to do velikosti až 80 cm. Kontaktujte nás pro bližší informace.


Perfektní dárek do každého interiéru

Tyto stylové polygonální dekorace se hodí do každé místnosti a vy tak z něj uděláte skvělý dárek pro každého!

dekorace dinosauři

dekorace do dětského pokoje dinosauři

Montáž: nemohla být jednodušší! Jaké u klasických nástěnných dekorací, i zde stačí jednoduše zavěsit na zeď nebo použít vhodné lepidlo a dekoraci na zeď nalepit.


VLASTNÍ VÝROBA A SKVĚLÉ MATERIÁLY

Veškeré výrobky u nás přímo vyrábíme a využíváme pro to nejlepší materiály. Nyní nabízíme výrobky vyrobené z pevného a odolného materiálu PETG, který je zdraví nezávadný a nově také ve větších velikostech z dřevěné překližky tl. 4mm. Veškeré produkty vyrábíme v České republice.

show