Dřevěné vánoční ozdoby

vanocni drevene ozdoby

Dřevěné vánoční ozdoby

Vánoc se blíží, a proto je ten pravý čas představit vám naše ručně vyráběné dřevěné vánoční ozdoby na stromeček. Jedná se o ruční výrobu ozdob, které jsou vyřezávané z dřevěné překližky a dále pak ručně broušené, natírané a dále kompletované. Každá ozdoba je zavěšena na přírodním provázku, který je doplněn dřevěným korálkem.

Najdete u nás vyřezávané vánoční ozdoby ve světlém dekoru topolu v kombinaci se zelenou nebo červenou barvou.

Jako další variantu jsme pro vás také připravili vyřezávané vánoční ozdoby ve tvaru baněk, které nejsou dále barevně upravovány a vynikne tak medově hnědý odstín bukové překližky.

Naše ozdoby se tak skvěle hodí na vánoční stromek, ale i jako jiná vánoční dekorace v interiéru, která dokonale doplní vánoční atmosféru vašeho domova. Jedná se o ryze českou výrobu s důrazem na kvalitu a preciznost.

Dřevěné vánoční ozdoby jistě také ocení rodiny s malými dětmi či rozvernými domácími mazlíčky, kteří si rádi hrají s ozdobami na stromečku. Dřevěné ozdoby se nerozletí na tisíc kousků, pokud jsou shozené na zem, jak tomu bývá právě u těch skleněných. Vy se tak nemusíte bát, že se poraní vaši nejbližší a můžete si užívat skvělé vánoční pohody a klidu.

Ozdoby zasíláme v krásných kraftových krabičkách vyplněných dřevitou vlnou, abychom zajistili dodání ozdob bez poničení. Ozdoby nejsou nikterak křehké, avšak vyžadují opatrné zacházení a využití pouze v interiéru.

Fotografie našich výrobků jsou ilustrační a výsledný odstín se může lišit z důvodu využití přírodních materiálů, kde je každý kus originál.

show